Grabitet një kompani celulare në Durrës

Në Durrës, është grabitur një kompani celulare. Grabitësi ka hyrë në dyqan, ka kërcënuar shitësen dhe i ka marrë me dhunë 45 mijë lekë. Autori është identifikuar dhe është shpallur në kërkim. Po punohet për kapjen e tij.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës kanë shpallur në kërkim shtetasin Sh. Z., 28 vjeç, banues në Shijak, pasi është futur në dyqanin e një kompanie celulare dhe i ka marrë me forcë shitëses, 45.000 lekë.

Po punohet për kapjen e tij

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lavrov vazhdon me propagandën: Masakra e Reçakut, inskenim

Story i radhës

Vazhdojnë evakuimet, teksa Mesdheu përballet me zjarre

Të fundit nga