Gold AG dhe Hysni Klinaku publikojn këngën e re “Trimat e Gjakovës”

Story i mëparshëm

​Kriza në Ukrainë, Borrell: Po shqyrtojmë të gjitha opsionet dhe skenarët

Story i radhës

Shehi: Tirana që duam

Të fundit nga