Genta Ismaili shfaqet për herë të parë pasi u bë nënë

Vjen postimi i parë i Gentës pasi u bë nënë

Genta Ismajli u bë nënë e binjakëve gjatë muajit janar.

Ajo dhe i dashuri saj Usta kanë mirëpritur njê djalë dhe vajzë të cilët ende nuk i kanë njoftuar me publikun.

Megjithatë artistja u lajmërua sot në rrjete sociale.

Ajo postoi një foto të re dhe duket më e bukur se kurrë.

‘Uu qa po shoh’, ka shkruar Genta krahas fotos.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Harrohen çmimet e qirave pas faturave të energjisë

Story i radhës

Napoli vs Inter luftojnë për vendin e parë

Të fundit nga