Gashi: Fitorja e jonë e parë europiane u arrit

Kreu i Alternativa Afrim Gashi, thotë se është arritur fitorja e parë evropiane.

“Kështu e kemi përmbushur detyrimin tonë historik si shtet dhe si komb, ndërsa në këtë mënyrë është përmbushur edhe pika e parë e marrëveshjes së Alternativës për inkuadrim në qeveri”, shkruan Gashi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Ivana Trump ka vdekur nga plagë përplasjeje në gjoks

Story i radhës

Çitaku përshëndet miratimin e Propozimit francez

Të fundit nga