Ganiu: Vazhdojmë me aksione të asfaltimit dhe rikonstruimit të rrugëve

Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu vazhdon realizimin e projekteve infrastrukturore. Kësja radhe punimet zhvillohen në Lagjen Gazi Babë.

Postimi i plotë:

🚧👷‍♂️ Asfaltim i Rrugës 173 të Lagjes Gazi Babë me sipërfaqe prej 5️⃣0️⃣0️⃣ m2
Pamjet që po ju sjellim në vazhdim janë nga Lagjja Gazi Babë, ku ekipet tona komunale kanë filluar punimet përgaditore për asfaltimin e 📍Rrugës 173, në sipërfaqe prej 5️⃣0️⃣0️⃣ m2.
🏘🚧👷‍♂️ Vazhdojmë me aksione të asfaltimit dhe rikonstruimit të rrugëve dhe rrugicave edhe në lagje të tjera të Çairit tonë të ❤️.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shaban Tërstena dhe Zahir Shabani në përkrahje të peticionit 

Story i radhës

Ramadani përshtatet shpejt, asist në debutim

Të fundit nga