Ganiu: Çairi i krenarisë, Klubi “Arben Bajrami” rrëmbeu Kupën e Maqedonisë në futsall

Klubi nga Çairi “Arben Bajrami”, sonte mori kupën e Maqedonisë së Veriut në futsall. Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu shkruan në fejbuk se kjo fitore na bën të ndjehemi edhe më krenarë me sportistët dhe klubet e Çairit tonë të

“Uroj udhëheqësinë, stafin, të gjithë lojtarët bashkë me tifozerinë. Gjithnjë jemi me ju dhe sukseset tuaja”-shkruan Ganiu.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Çka bëri Shën Nēna Terezë, për ne?

Story i radhës

(VIDEO) Muhamed Zeqiri dërgohet në paraburgim

Të fundit nga