Gafë e pabesueshme në La Liga!

Një situatë e pabesueshme ndodhi pas ndeshjes mes Realit dhe Levantes, të përfunduar me rezultatin 6-0 në favor të skuadrës vendase.

Në përfundim të ndeshjes trajneri i Levantes, Alesio Riçi po fliste në konferencën për shtyp kur një gazetar i drejtoi një pyetje lidhur me shanset e mbijetesës për Levanten.

Problemi ishte se Levante tashmë ishte rrëzuar nga kategoria gjë që trajneri ia kujtoi gazetarit.

“Si është humori në dhomat e zhveshjes me dy finale ende për t’u luajtur për mbijetesën?

-Kemi rënë tashmë nga kategoria, Euxhenio”, ka qenë biseda mes të dyve.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ky ishull suedez mund të jetë në prag të pushtimit rus

Story i radhës

Araujo rikthehet në stërvitje

Të fundit nga