Formacionet e mundshme: Liverpool – Leicester City

Liverpool është nikoqir i Leicester Cityt, sfidë e vlefshme për xhiron e 24-të në Premierligë.

“Reds” kërkojnë vetëm fitore, pasi matematikisht janë ende në garë për titullin e Premierligës.

Ndërkohë, Leicester do mundohet gjithashtu për pikët e plota, në mënyrë që të vazhdojë garën për kualifikim në Evropë në edicionin e ardhshëm.

Formacionet e mundshme:

Liverpool: Alisson; Robertson, Van Dijk, Matip, Alexander-Arnold; Thiago, Fabinho, Elliott; Jota, Firmino, Salah

Leicester City: Schmeichel; Justin, Vestergaard, Soyuncu; Albrighton, Soumare, Drewsbury-Hall; Perez; Iheanacho, Daka

Ndeshja nis në ora 20:45.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sabev: Kemi plan që qytetarët e Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut të përdorin tarifa më të mira roaming

Story i radhës

Gjërat që duhet ti bëni nëse nuk ju zë gjumi

Të fundit nga