Flaka Krelani lë pa fjalë qytetin e New Yorku-të me dukjen e saj

Flaka Krelani, është një nga këngëtaret që po i mungon skenës muzikore, por duket se ajo po bën gati diçka madhështore.

Ajo aktualisht po qëndron në New York,ku shfaqet më e bukur se kurrë.

Flaka, me një fustan të zi vezullues, çizme të gjata dhe një palë vathë në formë të kryqit.

Image

Flaka Krelani

Ajo shkëlqen e tëra me stilin dhe dukjen.

Image

Flaka Krelani

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Trump akuzohet për shumë komplote e sulmin ndaj Kapitolit

Story i radhës

​Juventusi në shitje

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish