Fjolla Morina: Njeriu që s’ka turp, nuk skuqet

Këngëtarja, Fjolla Morina vazhdon të jetë mjaft aktive me postime në rrjete sociale.

Përditshmërinë e saj këngëtarja e ndan me fansa në postime të ndryshme.

Së fundmi vëmendjen mori një InstaStory e Fjollës, ku krahas imazhit të saj ajo erdhi me një mbishkrim.

Image

Fjolla Morina/Instagram

“Njeriu i cili nuk ka turp dhe nuk skuqet ka defekte në personalitetin e tij dhe nëse ka defekte në personalitetin e tij atëherë ai është objekt i studimit të psikopatologjisë. A po më kuptoni?”, shkroi ajo.

Rikujtojmë se Fjolla para disa kohësh u nda nga biznesmeni Fisnik Syla me të cilin ishte e martuar. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

BE-ja reagon ndaj njoftimit për hapjen e televizionit Russia Today në Serbi

Story i radhës

Skandal: Deputetja e VMRO-së e quan Ursula Von Der Leyen-in NAZISTE (VIDEO)

Të fundit nga