Felix Magath me përgjigje negative për Kosovën 

Ka ditë që flitet se Felix Magath do të marrë drejtimin e Kombëtares së Kosovës, por vjen përgjigja negative!

Askush nuk e di se kush do të jetë pasardhës i Bernard Challandes, i cili është larguar në vitin e kaluar nga drejtimi i Kombëtares së Kosovës. 

“Felix Magath nuk do të jetë trajner i Kosovës. 

Kolegu Florian Krebs, redaktor i tabloidit gjerman Bild, me informoi se Magath e ka refuzuar ofertën”, njofton Arlind Sadiku, gazetar sportiv.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Katër mënyra për të djegur kalori dhe pa mbajtur një dietë

Story i radhës

Basha për 6 marsin: Koalicion moral me shumicën e shqiptarëve ku Berisha dhe Meta janë pengesë, jo vlerë e shtuar!

Të fundit nga