FC Voska synon finalen historike

Makedonija Gjorçe Petrovi është kundërshtar i Voska Sport. 

Skuadra shqiptare Voska nesër do të përballet Makedonija GP në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Maqedonisë së Veriut. 

“Për ekipin tonë arritja në këtë fazë të kompeticionit të Kupës është historike dhe motivimi është mbi nivel për ndeshjen e nesërme.

Dueli ndërmjet Voska Sport dhe Makedonija Gjorçe Petrov do të zhvillohet nesër në stadiumin e qytetit të Ohrit, duke nisur nga ora 15:00”, njofton FC Voska.

Story i mëparshëm

Sela: Pozita e Bekim Qokut në VLEN është e paqartë, nuk i marr seriozisht deklaratat e tij…

Story i radhës

Rusia mund të kryejë sulme kibernetike ndaj rrjetit energjetik në Kosovë, thotë admirali i pensionuar amerikan

Të fundit nga