Fansat kritikojnë Kim Kardashianin për ‘kontrollin’ që ka mbi Pete Davidson

Fansat e Pete Davidson mendojnë se Kim Kardashian po përpiqet ta kontrolloj atë.

Ylli televiziv së fundmi u pa duke i thënë atij të hiqte një kapelë ndërsa xhironin pamjet nga prapaskenat e kohës së tyre duke u përgatitur për Met Gala 2022.

Në një klip të ngarkuar në llogarinë me emrin Kardashian Social në Instagram, Kim, shihet duke i thënë yllit të “Saturday Night Live” që “të hiqte kapelen e dyfishtë”, ndërsa mbante një kapele ngjyrë vjollce mbi një ngjyrë gri me shkrim të bardhë.

“Nuk dija ku ta vendosja kapelën time”, u përgjigj komediani ndërsa hoqi pjesën e sipërme të, teksa shoqëruesit e Kim dëgjohen duke qeshur në sfond.

“Oh, nuk do që unë të kem një kapele të dyfishtë? Unë e vlerësoj atë. Faleminderit”, u përgjigj Davidson me sarkazëm.

“Unë jam vetëm duke u kujdesur për ty”, u përgjigj Kim, të cilës Pete iu përgjigj: “Jo, është në rregull”, përpara se ta dorëzonte dhe të shtonte: “Faleminderit. Kjo kapelë shkaktoi shumë telashe”.

Fansat e Davidson menjëherë akuzuan yllin televiziv për përpjekjen për të kontrolluar dhe për të ndikuar në dukjen e Davidson.

“Ajo po kontrollon. Ajo nuk po e lë të jetë vetvetja duke mbajtur dy kapele. Lëreni të veshë dy kapele të çuditshme, Kim. Gjithçka ka të bëjë me estetikën e saj në Instagram. Brenda pesë muajve ai do të jetë një aksesor i plotë,” shkroi një nga ta në seksionin e komenteve.

“Në vend që t’i thotë se nuk dëshiron që ai ta bëjë atë të duket keq, gjë që ajo po nënkupton. Ajo tha se po kujdesej për të. Kjo është kontroll dhe egoizëm”, tha një tjetër.

Momenti i bëri jehonë përvojës së vetë Kardashian me ish-Kanye Ëest, i cili hodhi të gjitha veshjet e saj pasi filluan të takoheshin.

“Gjithmonë kam menduar se kam stil shumë të mirë – derisa takova burrin tim dhe ai më tha se kisha stilin më të keq. Ai ishte vërtet i këndshëm për këtë dhe më pastroi të gjithë dollapin tim”, kujtoi Kardashian në vitin 2018 .

Ndërsa, klipi i fundit i Pete me Kim u regjistrua në Ripley’s Believe It Or Not në Orlando muajin e kaluar, ku Kardashian veshi fustanin e Marilyn Monroe që kishte veshur në Met Gala, e shoqëruar nga i dashuri i saj me një kostum elegant.

Ylli i realitetit shkaktoi reagime kur zbuloi se humbi mbi 7 kilogramë (16 pounds) në tre javë. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Xhevdet Peci po kthehet në tokën e dashur të Kosovës 

Story i radhës

Vritet një gazetare e Al-Jazeeras në Bregun Perëndimor

Të fundit nga