Elita Rudi duket e mahnitshme në paraqitjet e fundit

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, po ashtu ka qenë e pranishme në mesin e shumë emrave të njohur në eventin e mbrëmshëm (e hënë) të sfilatës së Valdrin Sahitit.

Si shumë nga yjet e tjerë, prezantuesja u kujdes për çdo detaj që të dukej unike dhe me shumë stil.

Ajo zgjodhi një fustan dypjesësh të zi dhe një palë syze gjithashtu të zeza, të cilat e bënë të dukej në formë të mahnitshme.

Të shumta ndërkohë kanë qenë komplimentet që mori në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Zeshkania mes tjerash përzgjodhi edhe një tjetër fustan që ia vinte në pah linjat e bujshme trupore.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Casemiro mund të largohet nga “Santiago Bernabeu”

Story i radhës

Nëse Rusia nuk arrin të marrë rajonin e Donbasit, a do t’i japë fund kjo luftës?

Të fundit nga