Ekipet e mëdha angleze në garë për Skriniar

Chelsea, Tottenham dhe Man United janë në garë për lojtarin e Interit, Milan Skriniar.

Skriniar ka kontratë me ‘Nerazzurrët’ deri në vitin e ardhshëm, ndërsa rinovimi ende nuk është arritur.

E kjo ka bërë që ekipet anglez të shkojnë pas tij.

Sipas ‘Gazzetta dello Sport’ Chelsea, Tottenham dhe United janë në garë për sllovenin.

Skriniar është një lojtar mjaft i rëndësishëm për Simone Inzaghin, pasi ka 45 paraqitje këtë stinor me Interin, ku ka shënuar katër gola.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tronditje në Lëvizjen BESA, jep dorëheqje anëtari i kryesisë, profesori universitar Jetmir Shabani

Story i radhës

Shumë shpejt në Shqipëri, modelja ruse trazon sërish rrjetin pas ndarjes nga Don Xhoni

Të fundit nga