Einxhel përfundon operacionin, kjo është gjendja e saj

Einxhel Shkira ka përfunduar me sukses operacionin në krah pas lëndimit që pësoi mbrëmë duke luajtur me banorët në Big Brother VIP.

Ka qenë blogeri Olti Curri ai i cili ka bërë të ditur se Einxhel ka përfunduar operacionin dhe se çdo gjë ka shkuar mirë.

“Njoftohem nga stafi i Hygeia që Einxhel sapo e mbaroi operacionin, është zgjuar dhe shkoi çdo gjë shumë mirë. Tani po e sistemojnë në dhomë”, ka shkruar Olti Curri.

Image

Postimi i Olti Currit

Reagimet për këtë lëndimet të Einxhelit kanë qenë të shumta në rrjete sociale, derisa një pjesë e madhe e ish banorëve i kanë uruar shërim të shpejtë.

Theksojmë se nuk dihet ende nëse Einxhel do ta vazhdojë lojën apo do ta përfundoj me kaq aventurën e saj në Big Brother VIP.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Putin thotë se u injoruan shqetësimet e Moskës

Story i radhës

Numri 1 në botë dhe një befasi në finalen e Australian Open për femra

Të fundit nga