Edona ndriçon me fustanin e bukur

Edona Llalloshi gjithmonë duket bukur me stilin perfekt që ka.

Ajo për ndjekësit publikon vazhdimisht momente nga përditshmëria, ku bën dritë me stilin që ka.

E përkushtuar në profesionin që ka, këngëtarja kudo që merr pjesë shkëlqen me veshjet që bën.

Image

Edona Llalloshi

Në këtë fotografi të fundit, Edona duket perfekte.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kampionati Evropian për femra, super ndeshje mes Anglisë dhe Spanjës

Story i radhës

Raportet Kroaci-Serbi, ky është qëndrimi i kroatëve të Vojvodinës

Të fundit nga