Edon Zhegrova shpërthen me gol në Francë

Edon Zhegrova ka shënuar golin e tij të parë me skuadërn e Lille.

Ylli i Kombëtares së Kosovës u inkuadrua në minutën e 83’të dhe shënoi golin e tij të parë me fanellën e kampionit aktual vetëm pas 8 minutash.

Zhegrova gjeti golin në minutën e 91’të të ndeshjes.

24 vjeçari shënoi kundër skuadrës së Clermont, klub ku luan Elbasan Rashani, për 4>0.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shihni pamjet e shkatërrimit në ajër të aeroplanit ushtarak të Rusisë

Story i radhës

​Zgjedhjet e pjesshme lokale, mbyllet zyrtarisht procesi i votimit në Shqipëri

Të fundit nga