Edhe Gold AG vizitë në Hagë, takohet me Thaçin, Veselin dhe Haradinajn

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG ditën e sotme (e mërkurë) ka udhëtuar për në Hagë.

Atje reperi nga Presheva është takuar me ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin, ish-kryeparlamentarin Kadri Veseli dhe ish-udhëheqësin e OVL e UÇK-së, Nasim Hardinaj.

Kështu ka bërë të ditur vet reperi i cili ka publikuar dy fotografi nga Haga.

Ndërsa në një shkrim të gjatë u shpreh se secili nga ta ka dërguar të fala për popullin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mesfushori shqiptar ndahet me klubin rumun

Story i radhës

SHBA-ja akuzon Moskën për dëbimin e ukrainasve në Rusi

Të fundit nga