E rëndë/ Makina përplas të miturën 8-vjeçare, dalin detajet nga ngjarja

Një 8-vjeçare është përplasur nga makina në lagjen nr.1 në Sarandë. E mitura e identifikuar si A.M., ndodhet në gjendje kritike. Ajo po kalonte rrugën bashkë me nënën e saj, por në një moment u shkëput dhe u godit nga automjeti.

Fëmija është dërguar me urgjencë në spitalin e Sarandës. Ndërkohë policia është në vendngjarje për të zbardhur detajet e ngjarjes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Futbollisti iranian në mesin e dhjetëra të tjerëve që po përballen me ekzekutimin në shesh

Story i radhës

Konkurrenca në tregun e gazit, janë rrumbullakosur aktet nënligjore

Të fundit nga