E papritur/ Tre feferona faturohen për 1.50 euro në një lokal në Shtime

Kosova14 korrik 2022

Delegacioni i Shoqatës për Trashëgimi dhe Krijimtari i Luginës së Preshevës, me seli në Preshevë hasi në mikpritje të sinqertë në Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit të Republikës së Kosovës

Dje, më 13 korrik 2022, delegacioni i Shoqatës për Trashëgimi dhe Krijimtari kulturore në Preshevë, në përbërje të: Xhemaledin Salihu, kryetar, Xhemaludin Rexhepi, profesor i gjuhës dhe letërsisë shqipe, Agim Arifi,…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

BE: Invazioni i Rusisë në Ukrainë mund ta rrisë në rekord inflacionin

Story i radhës

​Sezon pa roje bregdetare në Shqipëri

Të fundit nga