E papritur! Ilnisa dhe Meritoni takohen me Eglën, çfarë do të ndodhë me ta

Ilnisa dhe Meritoni të cilët u përjashtuan nga gara, kanë një mundësi të dytë.

Ata u lajmëruan se nëse duan të vazhdojnë garën, do duhen të presin te Dhoma e Bardhë e Big Brother.

Kurse, publiku që do të marrë vendimin për ta nëse do kthehen apo jo në garë.

Teksa shkuan te Dhoma e Bardhë, ata janë takuar me Eglën, e cila po pret aty që prej 48 orësh.

Story i mëparshëm

Sot në Pejë u kthye heroina Marie Shllaku

Story i radhës

Albian Hajdari shënon, Lugano gjunjëzon Baselin e Xhakës

Të fundit nga