E çuditshme, Harry Maguire apeloi prekjen me dorë të shokut të skuadrës

Manchester United u mposht me rezultat 1:0 nga Everton në ‘Goodison Park’, në ndeshjen e xhiros së 31 të Premier Ligës.

‘Djajve të Kuq’, iu deshën pikët e plota, pasi janë në garë për top 4 në tabelë, por u befasuan nga skuadra e Frank Lampard.

Gjatë zhvillimit të ndeshjes, kamerat që ishin në stadium e kanë vënë re një gjë mjaft interesante.

Ishte minuta e 29` e ndeshjes kur Nemanja Matic e ndal topin me dorë, ndërsa kapiteni i skuadrës, Maguire kërkoi nga referi të ndalet loja, pas prekjes me dorë të shokut të skuadrës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

(VIDEO) Mickoski thirrje maqedonasve: Të bashkohemi dhe ta rrëzojmë qeverinë

Story i radhës

Ju thyhen shpesh objekte në shtëpi? Ja si interpretohet kjo

Të fundit nga