E ardhmja e Kylian Mbappe vazhdon të jetë në ajër

E ardhmja e Kylian Mbappe vazhdon të jetë në ajër.

Lojtarit i skadon kontrata me Paris Saint Germain në fund të këtij sezoni dhe raportohet tashmë për një marrëveshje me Real Madridin, klub që e dëshiron që një kohë të gjatë sulmuesin francez.

Sido që të jetë, trajneri i PSG-së, duke mos iu përgjigjur për asnjë minutë spekulimeve, ai shpreson që Mbappe t’i varë atletet në Parc des Prices.

“Shpresoj që Mbappe të kalojë gjithë karrierën e tij në PSG, do të ishte fantastike për klubin. Këtë shpresojmë”, u përgjigj Pochettino.

“Për mua, Mbappe duhet të konsiderohet si njëri prej pesë futbollistëve më të mirë në botë, për këtë s’ka asnjë dyshim”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ndikimi pozitiv i ushtrimeve fizike në tru

Story i radhës

Në kërkim të së vërtetës për paratë, hetuesit belgë sërish në SPAK

Të fundit nga