Dy ngjarjet kryesore që pritet të zhvillohen sot

Ngjarjet e datës 29 janar, raporton Gazeta Blic.

Shënohet 23-vjetori i rënies heroike të 30 dëshmorëve të kombit të rënë në Goden, Bishtazhin dhe Rogovë të Hasit (Rogovë, ora 12:00)

Partia Socialdemokrate organizon protestë kundër ngritjes së çmimit të energjisë elektrike.

(Sheshi “Skënderbeu” në Prishtinë, ora 14:00)

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Arrestohet një grup kriminal shqiptar për kultivim dhe shpërndarje narkotikësh

Story i radhës

Egzona pas eliminimit tregon se çfarë do të ndryshonte në lojën e saj

Të fundit nga