Drejt largimit

Donny van de Beek drejt largimit nga “Old Trafford”, Interi në sulm për 25-vjeçarin!

Përshtatja në “Old Trafford”, nuk ka qenë e lehtë për mesfushorin hollandez Donny van de Beek, i cili edhe pse është afruar në rradhët e Manchester United prej më shumë së 2 vjetësh, ende nuk e ka gjetur hapësirën e një vendin stabël në formacionin titullar.

Sipas mediave spanjolle, “tulipani” pritet të largohet nga Anglia dhe destinacioni më i mundshëm është Interi.

Marotta dhe Ausilio nuk do ta kenë të lehtë afrimin e hollandezit në merkaton e janarit për çështje financash, por me reduktimin e kontratës gjatë stinës së verës, “zikaltrit” mund të hidhen në sulm për të siguruar shërbimet e 25-vjeçarit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Për Angelo Michaele Ristuccia – komandant i KFOR-it në Kosovë

Story i radhës

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

Të fundit nga