Donaldi dhe Iliri dënohen nga Beniada të rrinë të përqafuar për 5 minuta

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP”, duhet të caktojnë dënime të ndryshme për njëri-tjetrin.

Iliri duhet të qëndronte për 5 minuta i përqafuar me Donaldin, dënim i dhënë nga modelja dhe lezeti i shtëpisë, Beniada.

Ajo e zgjodhi këtë dënim për dyshen pasi nuk kanë raporte të mira.

 

Dyshja u përqafuan derisa banorët tjerë filluan ti ngacmonin.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vaksinat përforcuese mund t’i ulin hospitalizimet deri në 800 mijë në BE

Story i radhës

Arapi: Kupa varka e shpëtimit

Të fundit nga