Dojna Mema tregon se kujt i ngjan fëmija

Moderatorja Dojna Mema, dhe këngëtari Vlashent Sata, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Para disa ditësh ata përmes një ceremonie kanë zbuluar gjininë e bebes, ku do të jetë djalë.

Ndërsa ditën e djeshme, moderatorja ka njoftuar se ka bërë ekon morfologjike ku ka thënë se kjo e ka konfuzuar atë dhe Vlashentin, pasi të dyve iu ngjan si vetja e tyre.

Image

Dojna Mema

“Këto janë takimet më të bukura në botë. Sot bëmë ekon morfologjike e cila është shumë e rëndësishme dhe falë Zotit gjithçka është në rregull.Madje kemi edhe një pamje më të qartë të tipareve te bebushit. Jemi pak konfuze se Vlashentit i duket si vetja, ndërsa mua, kopja ime”, ka shkruar moderatorja. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Paksa e rrallë kohët e fundit: Putin shfaqet në publik

Story i radhës

Aeroporti i Kosta Rikës rihapet pasi aeroplani rrëshqiti nga pista dhe u nda në dysh

Të fundit nga