Deulofeu afër transferimit te Napoli

Gerard Deulofeu është afër të jetë lojtari më i ri i Napolit.

Sipas raportimeve të fundit nga ‘Gazzetta dello Sport’, Deulofeu është afër transferimit te Napoli.

‘Napolitanët’ i kanë ofruar Udineses 15 milionë euro për spanjollin.

Anësori pritet të nënshkruajë një kontratë katërvjeçare me ekipin italian.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zv/ministri Bushi: MPB dhe ICITAP-i Amerikan partnere të shkëlqyeshme

Story i radhës

Si ta pastroni veten dhe shtëpinë nga energjia e keqe ose ‘magjitë’

Të fundit nga