Dështon transferimi!

Dështon transferimi!

Frenki de Jong nuk do t’i bashkohet Man. Junjatedin këtë sezon për arsye personale dhe sportive.

Gazeta spanjolle “Sport” raporton se mesfushori holandez ka vendosur të qëndrojë në Barcelonë dhe nuk është i interesuar për një lëvizje në “Old Trafford”.

Çellsi është gjithashtu i interesuar për shërbimet e holandezit dhe mësohet se ish-ylli i Ajaksit është më i tunduar për të luajtur nën urdhrat e trajnerit Tomas Tushel, por gjithsesi është më shumë i prirur për të qëndruar në “Camp Nou”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Dëshmi të reja tronditëse thellojnë skandalin e “Dubai Porta Potty”, vajzat rrëfejnë tmerrin: Na detyruan të hanim…

Story i radhës

Vazhdojnë protestat kundër propozimit francez

Të fundit nga