Deco konfirmon rinovimet e dy futbollistëve me Barçën

Drejtori sportiv i Barcelonës, Deco, ka konfirmuar se Balde dhe Yamali janë të vendosur të nënshkruajnë marrëveshje të reja me klubin.

“Dy rinovimet e Alejandro Baldes dhe Lamine Yamalit janë tashmë në rrugën e duhur, ne do të kemi të dy nënshkrimin e marrëveshjeve të reja”, ka thënë ai fillimisht.

“Me siguri do të keni lajme në ditët në vijim”, shtoi ai.

Alejandro Balde pati një sezon të mirë me blaugranët, kurse edhe Lamine Yamal ka debutuar në mënyrën më të mirë të mundshme si 16-vjeçar..

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kovaçevski: Ka parti që duan aleancë me Taxhikistanin!

Story i radhës

Plagosi kushëririn pas konfliktit të çastit, pranga 49-vjeçarit në Tiranë

Të fundit nga