Coman së shpejti rikthehet në fushë

I lënduar në fund të janarit në ndeshjen me Augsburgun, Kingsley Coman raportohet se shumë shpejtë do të rikthehet në fushën e blertë.

Sipas medieve gjermane, francezi autor i 5 golave ​​dhe 3 asistimeve në 23 paraqitje këtë sezon të garave është në rrugën e rikthimit.

Mediat gjermane zbulojnë se ish-lojtari i Juventusit dhe PSG-së po punon individualisht dhe se rehabilitimi i tij po shkon mirë.

Reprezentuesi francez dëshiron t’i bashkohet sa më shpejtë skuadrës në stërvitje.

Coman thuhet se në gjatë këtij muaji pritet të kthehet në fushën e blertë dhe ky është një lajm i mirë për trajnerin Thomas Tuchel..

Story i mëparshëm

Problemi me dokumentet personale/ Naser Ziberi: Po shkelen të drejtat e qytetarëve për procesin e votimit

Story i radhës

​Ferizaj, 5.300 gjoba në komunikacion gjatë muajit shkurt

Të fundit nga