“Çmendet” sërish nafta, të Tiranë kap edhe çmimin rekord 265 lekë për litër

Ndërkohë që kryeministri Rama “ka larë” duart nga rritja e çmimit të naftës në vend.

Dhe paralajmëroi për rritje të tjera, një karburant në kryeqytet e ka çuar çmimin në rekord.

Kështu, një karburant në zonën e “Kodrës së Priftit” e tregon naftën.

Dhe nënproduktet e saj me një çmim rekord prej 265 lekësh.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Di Maria i ofrohet Atleticos

Story i radhës

Vjedhja e bankës, policia arreston 2 persona

Të fundit nga