Championsi në prag, Eva Murati “çmend” fansat

Tashmë ka nisur numërimi mbrapsht për rikthimin e Ligës së Kampionëve, teksa javën e ardhshme do të luhen sfidat e para të fazës së 1/8.

“Countdown”-in e ka nisur edhe bukuroshja e Champions-it, Eva Murati, e cila u ka rikujtuar fansave në “Instagram” afrimin e kompeticionit më prestigjioz për klube.

Ajo shfaqet si gjithnjë në një formë fantastike.

Teksa mbetet absolutisht një nga femrat më të bukura dhe më të dashura të ekranit në Shqipëri.

Image

Eva Murati
Story i mëparshëm

“Ndihmë po më…” – këto janë fjalët e fundit të biznesmenit grek para se ta vrisnin

Story i radhës

Pranë zyrtarizmit edhe miqësorja tjetër e Shqipërisë në muajin mars

Të fundit nga