Glow - Page 2

Jasmina nuk e fal Sarën, “e zhduk” nga…

Sara dhe Jasmina e Për’puthen kanë pasur shpesh herë debate me njëra-tjetrën. Para disa ditësh, u duk sikur situata mes tyre ishte qetësuar pasi filluan të qeshnin për një moment, por jo. Jasmina dhe Sara patën një debat të ashpër për Andin, me të cilin të dyja vajzat patën takime shumë të afërta por pati

Nëse qëndroni ulur për një kohë të gjatë, bëni këto ushtrime pesëminutëshe të jogës

Dihet që qëndrimi ulur për një kohë të gjatë mund të jetë i dëmshëm për shëndetin tuaj, por me disa ushtrime të jogës efektet e këqija të qëndrimit ulur mund të zvogëlohen. Sipas studimit të “Annals of Internal Medicine”, njerëzit të cilët kryesisht qëndrojnë ulur gjatë ditës, kanë rrezik dyfish më të madh nga sëmundje

Sharone Stone, 62 vjeçarja me forma mahnitëse trupore

Sharon Stone po mahnitë me format trupore edhe pse është në moshën 62 vjeçare. Aktorja e famshme hollivudiane është ikonë e filmit të viteve të 90-ta dhe pavarësisht moshës, ajo ende befason me paraqitjet e saj. Së fundmi, Stone është shfaqur me veshje të markës së njohur Dolce and Gabbana, në një vend afër një

3 shenja që tregojnë se ai nuk është i duhuri për ty

Marrëdhëniet janë të vështira, veçanërisht në këtë kohë, kur ndërveprimet tona shoqërore janë më të pakta. Ndodh që të mos ndiheni të kënaqur në marrëdhënien tuaj dhe mund të keni menduar të ndaheni, por mund mund ta keni shtyrë këtë hap për shkak të situatës apo dyshimeve. Këto janë disa shenja që tregojnë se personi

Alban Ramosaj sot feston ditëlindjen e 25-të

Këngëtari ka ditëlindjen. Alban Ramosaj ka lindur me 7 mars në vitin 1996. Ai sot mbush 25 vjet, këngëtari ka festuar mbrëmë pranë më të dashurve të tij. Përmes videove të publikuara në rrjete dhe fotografive u pa një atmosferë e bukur në të cilën argëtoheshin të ftuarit. Përveç motrave, Argjentina dhe Beatrix e pranishme