Cardinale i propozon rolin e ri

Zlatan Ibrahimoviç do të jetë i pranishëm këtë mbrëmje, në “San Siro”, për të parë nga tribuna Milan-Newcastle, ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Champions League 2023/24.

Ish-qendërsulmuesi i kuqezinjve, i cili vizitoi skuadrën në Milanello edhe mëngjesin e sotëm, diskutoi me Cardinalen mundësinë për t’iu bashkuar drejtuesve.

Zalatan ka vendosur të qëndrojë sërish pranë kuqezinjve, sot, me praninë e tij në stadium.

Cardinale i kërkoi Ibrahimovicit që menjëherë të rikthehet në Milano me një rol tjetër dhe ish-qendërsulmuesi suedez tani po reflekton për këtë mundësi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shkup Veri, ankesa për mungesën e higjienës

Story i radhës

Serbia sërish i vetmi vend nga rajoni që nuk respektoi masat e BE-së kundër Rusisë

Të fundit nga