Çair/Nesër lëshohet në përdorim kulmi fotovoltaik, i pranishëm Ali Ahmeti

Nesër (31.03.2022) do të lëshojhet në përdorim Kulmi fotovoltaik në Komunën e Çairit.

Manifestimi do të mbahet me fillim në orën 13:00, ndërsa të pranishëm do të jenë kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu, lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi, ministri i Mjedisit Jetësor, Naser Nuredini dhe anëtarë të tjerë të Kabinetit qeveritar.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

60 mijë jo, por sa veteranë janë të vërtetë?!

Story i radhës

Osmani: Përcaktimi i RMV-së për anëtarësim në BE- konsistent

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish