Burrat lënë kokën pas tyre: Tre femrat më të dëshirueshme sipas horoskopit

Sipas astrologëve, gratë e këtyre tre shenjave të horoskopit bëjnë që burrat të lënë kokën pas tyre.

Por se cilat janë ato, mësoni tani.

Luani

Gratë e shenjës së Luanit konsiderohen si xhevahir që do t’ju bëjnë të kuptoni se sat ë lumtur jeni, por edhe ta ruani me xhelozi nga sytë e të tjerëve, sepse madhështia e saj nuk ka të krahasuar. Do ta adhuroni, do të mbështeteni tek ajo, sepse është ajo që nuk i harron kurrë emocionet dhe nevojat e të zgjedhurit të saj. Ajo është shoqja juaj e jetës, shoqja në dashuri dhe telashe. Është një person pa të cilin nuk e imagjinoni dot ditën.

Do ta kuptoni vetë se askush nuk do t’ju dojë më sinqerisht dhe më realisht se ajo, sepse zemra e saj është e sinqertë, vetëmohuese dhe e guximshme dhe karakteri, trupi, pamja dhe zëri i saj do të jenë ushqimi dhe droga juaj shpirtërore. Gratë e shenjës së Luanit presin që edhe ju të jini i sinqertë dhe të kujdeseni për atë. Ajo është i vetmi person për të cilin jeni të lirë të lini gjithçka që po bëni aktualisht dhe të shkoni verbërisht në të panjohurën me të. Përveç kësaj, ju do të rikonsideroni disa herë në jetën tuaj nëse e meritoni fare dhe më pas mos harroni se ju ende duhet ta meritoni dhe shpërbleni këtë mirësi dhe bukuri.

Shigjetari

Të gjithë në jetë përjetojnë gjëra që mbahen mend gjatë gjithë jetës dhe dita kur do të puthni për herë të parë këtë mbretëreshë të zjarrtë të shikimit të akullt do të jetë një nga kujtimet tuaja më të bukura. Nëse keni pasur fatin të jeni zgjedhur dhe dashur nga një grua Shigjetar, jeni në gjysmë të rrugës drejt parajsës.

Ajo do t’ju sjellë shumë emocione dhe energji pozitive. Ajo do të mbush jetën tuaj me lumturi, dashuri dhe forcë dhe mendja e saj e zgjuar dhe krijmtaria e pafund do të sjellin një freski krejtësisht të re në jetën dhe punë tuaj.

Kombinimi i përsosur mes dashnores dhe mikes, kjo kjo grua e mrekullueshme dhe besnike do t’ju dojë si vetë Zotin. Ajo kërkon nga një mashkull dashuri, butësi, përkushtim dhe besim, por edhe gatishmëri për të lundruar në një aventurë përrallore në çdo moment me një kuptim të plotë të shpirtit të tij aventuresk. Do të largojë përgjithmonë mendimet negative, pesimizmin dhe mërzinë nga jeta juaj dhe do t’ju inkurajojë dhe do t’ju dashurojë pafundësisht.

Gaforrja

Gaforrja është një qenie e mirë, unike dhe e mrekullueshme, besnike dhe e përkushtuar.

Ajo do të ndryshojë plotësisht jetën tuaj dhe është në gjendje që t’ju jap ngrohtësi të sinqertë në secilin askpet të jetës. Ajo është e butë, e fortë, sensuale dhe e paparashikueshme në shtrat.

Shpirti i saj i sinqertë është në kërkim të një personi që di të dashurojë dhe që do të dijë të kuptojë psherëtimat e saj të qeta. Ajo është në kërkim të një burri që do ta mbështesë dhe që do ta luftojë në të gjitha betejat.

Në këmbim, ajo do t’ju japë gjithë qenien e saj dhe do të shkojë me ju përmes parajsës dhe fërrit nëse është e nevojshme. Një grua e përsosur, një nënë e kujdesshme dhe e mirë, ajo magjeps me sharmin e saj të lindur që e vesh si një zonjë e vërtetë.

Gratë Gaforre janë punëtore dhe të gjithanshme dhe dëshiron që edhe burri i saj të jetë i fortë dhe i vendosur.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Formacionet e mundshme Bayern-Salsburg

Story i radhës

“Nuk e dinin që po i nisnin në luftë”, nënat dhe gratë ruse telefonojnë në Ukrainë: A kemi gjallë?

Të fundit nga