Bukuroshet në Miami: Njëra me bikini që nuk ia mbulojnë gjoksin, tjetra shfaq “pjeshkën”

Bukuroshja e “Love Island” Millie Court , ka shfaqur trupin e saj që çdokush do ta lakmonte, gjersa ka pozuar me një palë bikini ngjyrë të bardhë.

26 vjeçarja ka shfaqur barkun e saj me dërrasën e larjes, gjersa ka bërë edhe poza tjera “të egra” gjatë udhëtimi në det e nëpër diell.

Flokët e saj ishin natyrale, ndërsa bukuria e rimelit të lehtë ia shtonte natyralitetin.

Millie po e shijon pushimin në Miami Beach në Florida, me shoqen e saj më të mirë, Chloe Burrows.

Edhe ajo dukej po aq mahnitëse me rroba banjo ngjyrë kafe dhe me asetet që ia tregonin trupin e saj të bukur.

Burrows u pa duke e fotografuar ish- yllin e Love Island, gjersa tregonte “pjeshkën e saj”.

Image

Bukuroshja e “Love Island” Millie Court dhe shoqja e saj

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

SHBA shkatërron rrjetin e hakerave që grabiti më shumë se 100 milionë dollarë

Story i radhës

Türkiye dënon sulmin terrorist në Kudsin Lindor

Të fundit nga