Buduçnosti lëshon në shitje biletat për ndeshjen me fituesin e Kupës së Kosovës 

Fituesi i Kupës së Kosovës, Llapi i Podujevës, nesër (20.30) në Podgoricë do të përballet me Buduçnostin, në ndeshjen e parë të xhiros së parë të kualifikimeve për Conference League në futboll. 

Skuadra e njohur malazeze ka lëshuar në shitje biletat! 

Çmimet e biletave për ndeshjen kualifikuese të Conferencës League:

Tribuna Perëndimore – sektorët C dhe D – pesë euro

Tribuna Perëndimore – sektorët A, B, E dhe F – katër euro

Tribuna Lindore – sektorët C, D dhe E – katër euro

Tribuna lindore – sektorët A, B, F dhe G – tre euro

Tribuna veriore – dy euro

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ademi: Solidarizohemi me bashkëqytetarët tanë maqedonas, duhet ta ndërtojmë ardhmërinë bashkë

Story i radhës

Iu bashkua ushtrisë ukrainase, vritet nga forcat ruse modelja dhe snajperistja

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish