Bora dhe Donaldi së bashku në event, Dalina Buzi tregon të vërtetën: Ishim në të njëjtën tavolinë

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar këto ditë fotot e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj, në një histori të shkuar dashurie së bashku, teksa bisedojnë në një event ku ishin të pranishëm të dy.

Sonte në “Goca dhe Gra”, moderatorja Dalina Buzi, që po ashtu ishte e pranishme në sfiladën e stilistin Valdrin Sahiti tregon si e pa situatën.

“Ishim të ndarë në tavolina. Një tavolinë ishte tavolina e Top Channel.

Ishte Sara Hoxha, Lori Hoxha, Bora, qëlloi dhe Donaldi me Romeon. Unë si e pranishme atje pashë dy njerëz të edukuar që flasin. Antonela nga ana tjetër ishte me Beatriksën. Si rastësi qëlloi që ai të ishte në një tavolinë dhe me ish-in”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Balla i dhuroi bluzën, eurodeputeti Cuffe e vesh në seancën plenare të Parlamentit Europian për Raportin me Shqipërinë

Story i radhës

Shaqiri: Një pjesë e mësimdhënësve e kanë mirëpritur marrëveshjen me SASHK-un

Të fundit nga