“Bomba” e merkatos, Lewandowski lojtar i Barcelonës

Në orët e para të mëngjesit, një lajm i jashtëzakonshëm merkatoje ka ardhur për tifozët e Barçës.

Sipas gazetarit Fabrizio Romano, Barcelona dhe Bayern kamë gjetur marrëveshjen që Lewa të transferohet në Camp Nou.

Barcelona do të paguajë 50 milionë euro plus bonuse për sulmuesin polak.

Xavi ka patur shume biseda me sulmuesin polak dhe është e ditur se Lewandowski ka dashur vetëm Barcelonën. Brenda pak ditësh pritet zyrtarizimi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Horoskopi 16 Korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Story i radhës

Një përgjigje e sinqertë si e Era Istrefit! Këngëtarja tregon nëse është në një marrëdhënie romantike

Të fundit nga