Berisha: Zoti e bekoftë votën e lirë të demokratëve

Komisioni i Rithemelimit në Shqipëri voton sot për kandidatët për kryebashkiakë në gjashtë bashkitë e vendit.

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka bërë një postim në “Facebook”, në lidhje me këtë proces.

“Sot demokratët dhe demokratët e 6 degëve të Partisë Demokratike votojnë në Primare! Zoti e bekoftë votën e tyre të lirë”, ka shkruar ai.

Ndryshe, ky proces bëhet për të zgjedhur përfaqësuesin për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nipi i legjendës Muhammad Ali triumfon nokaut brutal

Story i radhës

Numri i rasteve aktive me COVID-19 në Prishtinë

Të fundit nga