Berisha prezantoi në Durrës kandidatin për kryetar bashkie Ardian Muka

Ish kryeministri Sali Berisha prezantoi në Hamallaj dhe hidrovor kandidatin e shtëpisë së lirisë për kryetar bashkie.

Berisha tha se Ardian Muka është kandidati me vlerat më të mira njerzore por dhe profesionale.

Sali Berisha u bëri thirrje banorëve të Hamallajt dhe hidrovorit që të mos i japin asnjë votë Lulzim Bashës.

Kjo sipas tij se ai ka konfiskuar logon e PD me ndihmën e Edi Ramës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vrioni sot ka arritur një objektiv të rëndësishëm

Story i radhës

Zjarr i madh në Zhabar të Mitrovicës, policia jep detaje

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish