Bëri bujë në media dhe rrjetet sociale, Arbana Osmani gënjeu për informacionin që dha për Einxhel Shkirën

Kudo në media u perfol për Einxhel që theu rekordin e nominimeve nëBB VIP plot 19 herë. Gjë e cila u cilësua dhe nga Arbana mbrëmjen e djeshme.

Por në fakt ndjekësit kanë zbuluar se kjo nuk është e vërtetë.

Personi që është ominuar më shumë në historinë e BB VIP,është Maria Tereza ne Itali, e nominuar plot 22 herë

Gjithesesi Einxhel renditet e dyta në këtë rekord.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rebelët në Ukrainë shpallin mobilizim të përgjithshëm derisa luftimet rriten

Story i radhës

Memelli: Njeriu mbahet nga krenaria

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish