Bella Hadid me veshje elegante dhe me lule në dorë viziton shtëpinë e Gigi Hadid në New York

Modelja bëri një ndalesë të shpejtë për lule të hënën teksa po shkonte për në shtëpinë e motrës Gigi Hadid.

Modelja 25-vjeçare ishte veshur me plot stil me një pallto me modele shumëngjyrëshe, xhinse të errëta dhe taka të zeza, teksa mori në dorë një buqetë me luledielli të verdhë.

Dalja vjen pesë ditë pas humbjes së tezes së saj të dashur Ghada, e cila ishte motra më e madhe e babait të saj Mohamed Hadid, 73 vjeç.

Image

Bella Hadid

Bukuroshja e pistës, e lindur me emrin Isabella Khair Hadid, shfaqi stilin e saj të ndezur duke kombinuar veshjen e saj me doreza lëkure të kuqe.

Një adhuruese e stilit të viteve ’90, ajo mbante syze dielli katrore për daljet.

Personaliteti i rrjeteve sociale iu vendosi flokëve të saj të gjata me onde të zeza kapëse flokësh flutur në secilën anë.

Duke zgjedhur të kornizojë fytyrëndhe të nxjerrë në pah tiparet, ajo shkoi me një pjesën e mesme të freskët në flokë.

Bella e aksesoi pamjen e saj me një mori unazash shumëngjyrëshe. Gjithmonë në lëvizje, ndikuesja e mediave sociale mbajti laptopin e saj të argjendtë në njërin krah.

Dalja vjen pasi Bella humbi tezen e saj Ghada Hadid, e cila vdiq të mërkurën e kaluar në Uashington, DC.

Ghada kishte pësuar një atak në zemër pasi u sëmur me COVID-19 dhe pneumoni, të cilat e vendosën atë në një njësi të kujdesit intensiv.

Vëllai i Ghada, Mohamed Hadid, 73 vjeç – i cili është babai i Bella dhe Gigi, si dhe djali Anwar të cilin ai e kishte me yllin e realitetit televiziv Yolanda Hadid – ndau lajmin për vdekjen e saj në mediat sociale.

Image

Ghada

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Çuçi: Investimet në teknologji 5-fishohen, reformojmë mbikqyrjen e policisë, Vetting për postet drejtuese

Story i radhës

“Veprimet ushtarake nga Rusia mund të ndodhin në çdo moment!”/ Amerika vë në gatishmëri qindra ushtarë

Të fundit nga