Begolli largohet nga Llapi

Gentrit Begolli nuk do të jetë më pjesë e Llapit. 

Mbyllja e bashkëpunimit ka ardhur me marrëveshje të dyanshme, mes klubit dhe futbollistit.

Begolli u transferua para një viti e gjysmë nga Flamurtari. Ai poashtu ishte pjesë e klubit edhe gjatë edicioneve 2017/18 dhe 2018/19.

“Klubi Futbollistik Llapi njofton opinionin se me marrëveshje të dyanshme ka mbyllur bashkëpunimin me futbollistin Gentrit Begolli.

Begolli u transferua para një viti e gjysmë nga Flamurtari. Ai poashtu ishte pjesë e klubit edhe gjatë edicioneve 2017/18 dhe 2018/19.

Klubi e falenderon për kontributin e dhënë si dhe i dëshiron shumë suksese në vazhdim të karrierës”, njofton Begolli.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

ПРЕКУ 4,2 МИЛИОНИ ДЕНАРИ ЗА ЕДНА НЕДЕЛА ДОНЕСЕ МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ

Story i radhës

Perëndimi paralajmëron pushtim rus, Ukraina bën thirrje për qetësi

Të fundit nga