Beatrix flet për peshën, ky është premtimi i saj

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj është mjaft aktive në rrjete sociale.

Nga aty Beatrix ndan përditshmërinë e saj me fansat.

Së fundmi përmes një InstaStory, Trixa ka treguar për ushqimin që ha dhe ka treguar se ditëve në vijim do humb edhe disa kilogramë.

Image

 

“Ja pra, njeri i shëndetshëm, po lulëzoj, 58 kile qysh?, 55 së shpejti”, ishte mbishkrimi i këngëtares.

Ndryshe Beatrix është mjaft aktive edhe me publikimin e këngëve të reja.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sot nëntë vite më parë u shënua njëri nga golat më dramatik në historinë e futbollit anglez 

Story i radhës

SHBA zotohet të mbështesë çdo lëvizje të Finlandës dhe Suedisë për t’u bashkuar me NATO-n

Të fundit nga