Beatrix eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP

Beatrix nuk do të jetë më pjesë e shtëpisë së Big Brother Albania VIP

Beatrix i ka dhënë fund aventurës në këtë shtëpi, pasi që sot është eliminuar nga Big Brother Albania me votat e publikut.

Por, ajo mund të rikthehet përsëri në shtëpi pasi që babagjyshi dhuroi bileta kthyese.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nimanbegu dënon ashpër fjalët ofenduese drejtuar Dritan Abazoviqit

Story i radhës

Xherdan Shaqirit megjithatë i japin pak minuta lojë, Lyon fiton

Të fundit nga