Bashkëpunim me Donaldin dhe Beatrixën? Ja çfarë thotë miku i tyre

Këngëtari por njëkohësisht edhe miku i vëllezërve Veshaj, Tiri Gjoci foli për marrëdhënien e tij me Donaldin dhe Beatrix-in.

Gjatë intervistës tha se çfarë se nuk dëshiron të përfshihet në historinë e tyre.

“Vëllezërit janë shokët e mi, miqtë e mi, ashtu si edhe Trixa. Dhe çfarë ka ndodhur mes tyre, ka ndodhur mes tyre dhe nuk më takon të përfshihem te kjo gjëja. Mund të kem bërë disa komente rreth ‘Big’-ut që njerëzit kanë gjetur shkak që të kapen me këtë gjë, por kaq domethënë”, tregoi ai.

Ai gjithashtu u pyet nëse ka në plan të ketë një bashkëpunim për ndonjë projekt muzikor me këngëtaren Beatrix Ramosajn. Tiri tha se ishte i hapur për çfarëdolloj projekti me të duke mos përjashtuar mundësinë e një bashkëpunimi edhe me vëllezërit Veshaj.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Grubi: Asnjë vendim për Ballkan nuk mund të merret pa pajtimin e shqiptareve

Story i radhës

Simeone e thotë qartë

Të fundit nga